Müügitingimused

Muhe Mesi veebipoe müügitingimused

Veebipoe pood.muhemesi.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Muhe Mesi OÜ, (registrikood 12028142), asukohaga Morila, Ebavere 46209 Lääne-Viru maakond, Eesti. E-post: e-pood@muhemesi.ee, telefon +372 56 359 556

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoest pood.muhemesi.ee saab osta mesinduskaupa, mesilasperesid ja -emasid.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Palun arvestage, et hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine ja tasumine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust.

Isikuandmete ankeedi täitmise järel tuleb valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes, mille saab tasuda manuaalse pangaülekande kaudu või muu makselahenduse abil.

Tasumiseks on võimalik kasutada AS Maksekeskus vahendusel pangalinke: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay.
Muhe Mesi OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Muhe Mesi OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Lisaks pangalinkidele on võimalus ka soovi korral tasuda tellimuse eest arve alusel manuaalse pangaülekandega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Saadame e-postiga kinnituse tellimuse tegemisest ning kuvame kinnituse tellimuse vastu võtmisest ka veebilehel.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Veebipoest pood.muhemesi.ee tellitud kaubad toimetame kohale ainult Eesti piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtudel, kus kauba tarne võtab rohkem aega, võtame kliendiga viivitamatult ühendust.

Kliendil on ostu sooritamisel võimalik valida järgnevate tarneviiside vahel:

Ise järeletulemine (anname Teile 1-3 tööpäeva jooksul märku kui kaup on valmis ja võite järele tulla)
DPD kuller (reeglina 1-3 tööpäeva)
DPD pakiautomaadid (reeglina 1-3 tööpäeva)

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Tagastamisõigus ei kohaldu ka mesilasemadele ja – peredele.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada viisil, mis teda rikub, kulutab või kahjustab.

Kauba tagastamiseks palume esitada meile tagastamisavaldus aadressile e-pood@muhemesi.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama e-kirja saatmisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Mesilasemade ostu korral on pretensiooni esitamise aeg 2 tunni jooksul peale kauba kättesaamist. Mesilasemade tellimisel pakiautomaati, tuleb neile järele minna 6 tunni jooksul alates pakiautomaadi saabumisteatest, et kehtiks õigus pretensiooni esitamiseks, nt mesilaema hukkumise puhul transpordi ajal.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile e-pood@muhemesi.ee või helistada telefonil +372 56 359 556.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine

Veebipood töötleb Teie isikuandmeid müügilepingu täitmiseks ja ka meie õigustatud huvi alusel. Palun tutvuge meie privaatustingimustega.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile e-pood@muhemesi.ee või helistada telefonil +372 56 359 556.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.